Blog

U nás v Zásilkovně vše začíná a končí u lidí

1. 2. 2021 9:54

Jednou z klíčových věcí, které dělají Zásilkovnu Zásilkovnou, je naše jedinečná firemní kultura, kterou tvoří hlavně charakter a osobnost všech našich zaměstnanců napříč celou skupinou. 

Naše HR si dává opravdu záležet při výběru nových kolegů, a tak máme obrovské štěstí na skvělý kolektiv, díky kterému se každý cítí jako doma už od prvního dne. Jsme jedna velká parta, která táhne za jeden provaz a hlavně díky tomu jsme přečkali tak obtížné období, jako byla (a je) koronavirová krize. 

Jaký byl náš covid-rok 2020? 

V loňském roce jsme v týmu “zásilkovňáků” přivítali 465 nových kolegů na HPP a téměř 360 pomocných brigádnických rukou. Velmi si vážíme pracovního nasazení všech našich zaměstnanců, ať už je potkáváme v kanceláři, ve skladu nebo na depech. Takže benefity jako školení, vzdělávání, ovoce na pracovišti nebo zajištění maximální bezpečnosti v době pandemie jsou pro nás samozřejmostí. Děkujeme, že jste s námi!

Zároveň si maximálně vážíme každého zaslaného životopisu, každé žádosti o stáž nebo praxi. Těší nás, že právě my jsme tou firmou, ve které byste chtěli pracovat.

Vaše Zásilkovna


Sdílet:

Rubriky